Про перейменування вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Білої Церкви

2015-02-22

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

18 лютого 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 81-07-VІІ

Про перейменування вулиць
та інших поіменованих
об’єктів міста Білої Церкви

Розглянувши подання постійної комісії міської ради   з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства № 2-17-192 від 08 лютого 2016 року, відповідно до законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п.1 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі пропозицій робочої групи та результатів громадського обговорення,  міська рада вирішила:

1.Перейменувати ряд  вулиць та інші поіменовані об’єкти відповідно додатку.
2.Управлінню житлово-комунального господарства міської ради вжити організа -ційно-правові заходи  щодо виконання пункту 1 цього рішення.
3.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 27 травня 1982 року № 305.
4.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Міський голова                         Г.А.Дикий