Матеріали розгляду пропозицій поданих в рамках громадських слухань містобудівної документації плану зонування частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги

Дата :
2013-08-20

З 22 липня по 20 серпня 2013 року тривав розгляд пропозицій у рамках  громадських слухань містобудівної документації плану зонування  частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги.

Дана містобудівна документація «План зонування  частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги» розроблена Приватним підприємством фірмою «Брама - АБФ» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради міської ради, згідно з договором від 27 травня 2013 р. на підставі рішення Білоцерківської міської ради від 23 травня 2013 року № 981-42-VI «Про деякі питання розробки планів зонування частини території міста Біла Церква» та на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради bc-rada.gov.ua у рубриці «Актуально» та опубліковано у газеті «Громадська думка» №  від 19 липня  2013 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Білоцерківської міської ради Київської області та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради  за адресою: бул. 50-річчя Перемоги, 75, м. Біла Церква.

12 серпня 2013 року була проведена презентація  вищевказаної містобудівної документації у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква бул. 50-річчя Перемоги, 75. Для участі у презентації зареєструвалося 8 осіб.

Протокол презентації додається.

За результатами проведення презентації містобудівної документації плану зонування  частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги пропозицій від громадськості зареєстровано не було.

Г.Ф. Кревський - зазначив, що зауважень чи заперечень щодо представленої містобудівної документації озвучено не було, а також озвучив резолюцію :

Рекомендувати містобудівну документацію План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги до подальшого затвердження.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій:

Начальник Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради                                            Г.Ф. Кревський

Представник приватного підприємства
фірми «Брама-АБФ»                                                         Ю.І. Бабич

Додаток – Презентація містобудівної документації План зонування  частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги від 12.08.2013 року.