ДЕ ОТРИМАТИ ДОСТУПНІ ЛІКИ?

|  02. 04. 2019

На веб-сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) функціонує сторінка «Карта місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки». На ній ви можете побачити всі необхідні дані, адреси, контакти та ін. Ресурс містить інформацію про кількість аптечних закладів – юридичних осіб, що вже уклали договір про реімбурсацію (виплату компенсацій) та безпосередньо кількість аптек та аптечних пунктів – місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами по всій Україні. Карта інтерактивна. 

Обравши за допомогою фільтрів необхідне місто (населений пункт), легко побачити розташування аптечних закладів у цьому населеному пункті, їхні адреси та контактні телефони. Тож перед тим, як вирушати з електронним рецептом до аптеки, можна навіть зателефонувати, щоб переконатись у наявності необхідних лікарських засобів.

Сторінка веб-сайту також показує відсотковий поділ аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу для кожної області.

Оновлення інформації відбувається декілька разів на тиждень. Детальну інструкцію з використання ви можете знайти внизу сторінки. На ресурс потрапляє кожен аптечний заклад, який уклав договір з НСЗУ. Дану інформацію можна подивитися тут: https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/apteki-uchasniki-uryadovoyi-programi-reimbursaciyi-dostupni


 

За інформацією управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради