Приєднатися до Безпечне місто Біла Церква

Приватні особи та приватні суб’єкти господарювання тепер можуть під’єднатися до єдиної міської системи відеонагляду і стати частиною системи, що регулює безпеку міста.

Даним рішенням передбачено перелік приладів відеонагляду, сумісних з системою відео- й аудіоспостереження та відео- й аудіоаналітики в місті, які можуть бути підключені до єдиної системи.

ü Якщо система відеонагляду в вашому приміщені (публічне місце) чи на фасадах будівель забезпечує відеонагляд дворових та прибудинкових територій загального користування;

ü Відеокамери сумісні з єдиною системою відеоспостереження або Ви готові встановити такі;

ü Ви бажаєте долучитися до розбудови «Безпечне місто Біла Церква» і стати його частиною

- звертайтесь в Центр оперативного реагування (067) 310 77 55, (099) 310 77 55, (063) 310 77 55.

Переваги, які Ви отримаєте при підключенні:

- Відео, яке записує ваша камера перестане бути лише записом інциденту, воно буде інструментом, що дозволить зменшити негативні наслідки або попередити їх;

- Цілодобове спостереження та контроль службовими особами моніторингового центру в режимі онлайн;

- Оперативне реагування на вчинення правопорушень та вирішення проблемних ситуацій біля Вашого приміщення;

- Забезпечення виїзду патруля Муніципальної варти та Нацполіції (мають робоче місце в системі) у разі необхідності. Вчасне направлення екстренних та аварійних служб тощо;

- Відеозапис буде зберігатися у вас і на захищеному сервері моніторингового центру.

Також існує можливість приєднання додаткових функцій (маркування окремих зон, при попаданні в яку будь-якого об’єкту, оператор отримує сповіщення тощо) та програмування сценаріїв інцидентів (залишення предметів без догляду тощо), які потребують реагування у разі взяття об’єкту під охорону Муніципальної варти.