Возненко Сергій Григорович

Возненко Сергій Григорович народився 21 липня 1978 року в м.Біла Церква, Київської області (Україна).

Мати - Возненко Ніна Олександрівна, 1938 року народження, українка, мала вишу педагогічну освіту, працювала педагогом (шкільним учителем, потім заступником директора навчального закладу). Померла в 1983 році.

Батько — Возненко Григорій Олександрович, 1939 року народження, українець, здобув медичну освіту, працював рентгенологом в Білоцерківських МЛ-1 та МЛ-2. Помер в 2014 році.

У 1985 році пішов у 1 клас Білоцерківської загальноосвітньої середньої школи № 5 в рідному місті Біла Церква, а в 1995 році отримав середню освіту і вступив до Національної Академії Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького на факультет Внутрішніх військ технік-технолог, який успішно закінчив у 1999 році.

З 1999 по 2003 рік - служба у Внутрішніх військах МВС України ( в/ч 3033 м. Запоріжжя).

З 2004 року по 2015 рік проходив службу в Білоцерківському відділі ГУМВС України в Київській області на посадах від командира взводу батальйону патрульно-постової служби до заступника начальника Білоцерківського відділу ГУМВС України в Київській області.

З січня 2016 року по жовтень 2017 року працював на посаді начальника Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області.

У службовій діяльності відрізнявся своїми досягненнями і ініціативою, за що багаторазово заохочувався керівництвом .

Хобі - футбол і шахи.