Пам’ять про двох загиблих воїнів у зоні АТО буде увіковічнено

|  14. 11. 2017

Членами виконавчого комітету було підтримано клопотання управління освіти і науки міської ради встановити меморіальні дошки двом загиблим білоцерківцям на фасадах міських начальних закладах, де вони навчалися.

Так, на честь Ярослава Павлюка - головного сержанта взводу-командира бойової машини 1 реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону  меморіальна дошка буде  встановлена  на фасаді Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.   Ярослав Павлюк народився 15 жовтня 1988р., загинув – 17 грудня 2016 р. під час безпосередньої участі у проведенні АТО  -в с. Новоторецьке, Добропільського р-ну, Донецької обл.

На фасаді Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» меморіальну дошку  встановлять на честь Максима Сломчинського.

Максим Сломчинський мав звання сержант-старший розвідник-оператор розвідувального взводу розвідувальної роти. Народився 31 липня 1994 р., загинув від вибухової травми м. Авдіївкат Донецької обл.- 26.03.2013р. Указом Президента України №23/2017 від 3 лютого 2017 року - за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).