У Білій Церкві презентували проект детального плану території «Залізничне селище»

|  11. 11. 2017

10 листопада відбулася презентація проекту детального плану території «Залізничне селище» у місті Біла Церква. Цей захід відбувся в рамках громадських слухань щодо проекту, які тривають із 03 листопада до 03 грудня ц.р.

Представник підприємства-підрядника, яке виконує роботи з проектування, Аркадій Дубік, детально ознайомив присутніх з принципами зонування та облаштування територій селища, розташування житлових будинків, об’єктів соціального та культурного призначення, ринків, медичних установ, зупинився на перспективах забудови територій. Під час презентації було зазначено, що виконаний проект відповідає всім нормам і вимогам, які були розроблені та затверджені новим Генеральним планом Білої Церкви.

Окрема увага була акцентована на системі червоних ліній, тобто визначених в містобудівній документації меж існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які розділяють території забудови та території іншого призначення. Зупинилися також на принципах розташування інженерних мереж на території селища, системи зливових каналізацій тощо.

Під час зустрічі жителі Залізничного селища обговорили питання стосовно правил розташування промислових підприємств від житлового сектора, руху великогабаритного транспорту вулицями селища; висловили думки, побажання та пропозиції стосовно юридичних та організаційних питань реалізації цього проекту, поставили запитання стосовно приватизації земельних ділянок, зокрема тих, що належать до садових товариств, а також оформлення документів із врахуванням червоних ліній тощо. На всі озвучені звернення фахівці дали відповіді, з метою окремих роз’яснень присутні домовилися про наступні зустрічі.

У заході взяли участь представники управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, громадськість міста, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини тут