Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

|  11. 04. 2017

11 квітня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Зокрема, було затверджено заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки. Дані заходи передбачають:

- проведення  огляду будинків, інженерних мереж, що в них знаходяться, прибудинкових  територій і елементів благоустрою з метою  визначення технічного стану конструктивних елементів та інженерного обладнання;

-забезпечення виконання робіт з підготовки житлових будинків, інженерних мереж, споруд тепло-, водопостачання і водовідведення, газо-, електропостачання, доріг та об’єктів благоустрою міста до  початку наступного опалювального періоду;

-проведення  робіт  по утепленню будівель та споруд, підготовку до експлуатації в зимових умовах опалювального періоду вентиляційного  та санітарно-технічного обладнання;

иконання робіт, пов’язаних з прийняттям теплоносія -  герметизацію інженерних вводів мереж, опломбування систем центрального опалення, протипожежні заходи на прочистку димовентиляційних каналів;

абезпечення своєчасного проведення у повному обсязі розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово- комунальні послуги;

творення нормативних запасів резервного палива та реагентів для водопідготовки на об’єктах теплового господарства міста;

абезпечення встановлення до початку опалювального сезону засобів  обліку води  та  теплової  енергії в житлових будинках, закладах  освіти, медицини та культури.

Крім того, наголошено на необхідності систематичного  інформування  населення  про  стан  підготовки  господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Біла Церква до роботи в наступному осінньо-зимовому  періоді та  про раціональне  використання  енергоресурсів, а в умовах дефіциту паливно-енергетичних ресурсів, звернення окремої уваги на розгляд можливості переходу на альтернативні види палива.

В ході засідання члени виконавчого комітету внесли зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 07 квітня 2015 року №114 «Про тарифи на послуги в новій редакції, які надаються Будинком урочистих подій». Зміни пов’язані із нововведеннями, оскільки   Кабінет Міністрів України 22 березня 2017 року визначив Білу Церкву учасником пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу за добу, тому рішення потребувало уточнення по організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки.

Також було введено  в  дію рішення  конкурсного комітету з визначення перевізників на міських  автобусних маршрутах загального користування  №№ 2 А, 4, 5, 7, 13, де маршрути №2а та 5 обслуговуватиме МПП «Діліжанс»; №4 та 7 - КП БМР «Тролейбусне управління»; №13 -  ПП «КАН».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про організацію дорожнього руху автотранспорту на перехресті проспекту Князя Володимира та вул. Леваневського в м.Біла Церква, у зв’язку із запланованими роботами з реконструкції транспортної розв’язки по вул.Леваневського на перехресті з вул. Некрасова.  .

Рішення прийнято з метою забезпечення належної безпеки  дорожнього руху під час виконання даних будівельних робіт та передбачає, що з 18 квітня  до 01 серпня 2017року, на вищезазначеному перехресті, буде обмежено рух транспортних засобів по вул.Леваневського на ділянці від перехрестя з проспектом князя Володимира до будинку по вул.Леваневського (шляхом повного проїзду).

ТОВ «ЛАНТАН ІНЖИНІРИНГ» доручено розробити та погодити у відповідних органах поліції та департаменті житлово-комунального господарства міської ради схему тимчасової організації дорожнього руху на час проведення робіт з реконструкції транспортної розв’язки та забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків та нанесення розмітки.

Слід зазначити, що схема  руху тролейбусних  маршрутів не змінюватиметься. Детальну схему об’їзду для білоцерківців буде доведено додатково.

В ході засідання також було:

-внесено  зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 13 грудня 2016 року №506;

-затверджено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Східна, 34, б-ру Олександрійський, 109;

- затверджено комісію по обстеженню житлового фонду міста Біла Церква з метою оцінки його санітарно-технічного стану в новому складі;

-затверджені штатні розписи управлінь освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення та служби у справах дітей міської ради та внесені зміни в штатних розписах керівного складу Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, окремих відділів, управлінь і служб;

-розглянуто питання про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання присвоєння адрес та  перепланування приміщень;

- розглянуто ряд опікунських та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.