Настіна Ольга Іванівна

Настіна Ольга Іванівна, народилась 16 січня 1976 р. в м. Київ.

1993 р. – закінчила ЗОШ № 20 м. Біла Церква.

2000 р. – закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, юридичний факультет, спеціальність правознавство.

2003 - 2006 р. школа іноземних мов «Діалог», м. Біла Церква, англійська розмовна.

2012 р. захистила кандидатську дисертацію «Право державної власності на землю в Україні».

2013 р. – здобула наукову ступінь кандидата юридичних наук.

2014 р. – присвоєне вчене звання доцент.

Авторка понад 70 наукових та науково-методичних праць.

Трудова діяльність:

2000 – приватний підприємець: надання юридичних послуг

2001 – 2002 Закрите акціонерне товариство «Білоцерківська автобаза №7», посада – юрист.

2002 – 2003 Міський територіальний центр обслуговування непрацездатний осіб та одиноких громадян, посада – юрист.

з 2001 р. по сьогоднішній час: Білоцерківський національний аграрний університет, посада – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін.

з 2002 р. по сьогоднішний час: Публічне акціонерне товариство «Сільбуд», посада – юрист.

з 2012 р. по сьогоднішній часприватний підприємець: надання юридичних послуг,  правовий аналіз документів, представництво в судах.

Пройшла міжнародне стажуванняв рамках освітньої програми Темпус-Тасіс м. Гісен, Німеччина, 2005 р. та 2015 р.; стажування з обміну досвідом щодо організації системи безоплатної правової допомоги у клініках штату Онтаріо, Канада, 2010 р.

Громадська діяльність:

З 2007 року заступник голови Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність»,  керівник Центру правової інформації та консультацій.

Брала участь в наданні безоплатної правової допомоги жителям міста та Білоцерківського району, учасникам АТО, в реалізації правозахисних ініціатив «Розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», «Правова допомога учасникам АТО та членам їх родин», «Активізація громади у захисті прав та законних інтересів», «Розвиток місцевого врядування», «Протидія гендерного насильства та становлення гендерної рівності», «Посилення правових можливостей жінок»,  «Толерантність в моді», «Протидія дискримінації». Волонтерка ГО «Юридична сотня».

Маю досвід успішного командного менеджменту в якості керівника проектами, керівника юридичної клініки «Право і практика» Білоцерківського національного аграрного університету.

Маю досвід тренерки із антидискримінаційних стандартів захисту прав людини в Європейському суді з прав людини, протидії гендерного насильства, публічних виступів. Організувала та провела понад 15 тематичних тренінгів для працівників органів внутрішніх справ, адвокатів, освітян, правозахисників, студентів, параюристів, громадських активістів.

Сімейний стан: заміжня.

Чоловік: Настін Віталій Леонідович, 1971 р.н., менеджер ПП «Табуретка», учасник АТО.

Дочка:    Настіна Валерія Віталіївна, 1997 р.н., студентка Київського національного університета

ім. Тараса Шевченка.

Батько: Щербина Іван Мусійович, 1947 р.н., пенсіонер.

Мати: Щербина Валентина Василівна, 1957 р.н., пенсіонерка.

Особисті  риси: вимоглива до себе та підлеглих, принципова, об’єктивна до оцінки можливостей і результатів, комунікабельна; позапартійна.