Петиція «Створення велосипедної смуги на ділянці дороги БК «Росава»-площа Соборна»

За інформацією відділу капітального будівництва міської ради в 2015р. на виконання рішення Білоцерківської міської ради було розроблено, погоджено та затверджено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію дороги з розміщенням велосипедних доріжок і смуг у межах вул.Леваневського – вул. Гайок (перша черга БК «Росава»-площа Соборна). Проектом передбачено влаштування вело смуг по існуючій проїздній частині шириною 1,4м від перехрестя п-ту Князя Володимира з вул. Я.Мудрого до перехрестя п-ту Князя Володимира з вул.Леваневського.

Оскільки стан дорожнього покриття на ділянці дороги по п-ту Князя Володимира  від вул.Шевченка до шляхопроводу незадовільний та потребує капітального ремонту, у звязку з чим виконання робіт по облаштуванню вело смуг буде продовжено після проведення відповідних робіт.

Розпочато ремонт дорожнього покриття б-ру Олександрійський (від перехрестя з вул.В.Чорновола до дендропарку «Олександрія»). В ході якого передбачено облаштування велосипедної доріжки на алеї бульвару. Роботи по реалізації проекту розпочато.