Виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35 25.02.2014 року

25 лютого відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В роботі засідання спостережної комісії взяли участь:

- представники Білоцерківської виправної колонії №35:

- заступник начальника Білоцерківської виправної колонії (№35) з соціально-виховної та психологічної роботи – ПешехоновО.М.;

начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Білоцерківської виправної колонії №35 – Стешин І.П.

У порядку денному засідання спостережної комісії були розглянуті питання:

1. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі.

2. Про погодження постанови начальника Білоцерківської виправної колонії № 35 про переведення засудженого Дроздова Владислава Юрійовича 1982 р.н. з дільниці карантину діагностики та розподілу до дільниці посиленого контролю.

3. Проведення особистого прийому засуджених Білоцерківської виправної колонії №35 членами спостережної комісії засуджених.