Прес-конференція міського голови

|  03. 09. 2013

02 вересня  в м.Біла Церква відбулася прес-конференція міського голови В.Савчука на тему: «Реалізація  у м.Біла Церква завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема  реалізація програми «Київщина без окраїн».

В ході прес-конференції міський голова зазначив, що заходи, які проводить міська влада, відповідно до реалізації завдань і доручень Президента України, Регіональної  програми «Київщина без окраїн», Національного плану дій, Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. спрямовані на подолання кризових явищ, поліпшення інвестиційного клімату та створення належних умов для проживання населення. Вони забезпечують сталий економічний розвиток, підвищення стандартів життя, поліпшення бізнес-клімату й залучення інвестицій, модернізацію інфраструктури та ін.

Міський голова наголосив, що завдяки реалізації даних програм, ініційованих Президентом України та підтримці Київської обласної влади  місто, протягом останніх років, отримало суттєві кошти для забезпечення соціально-економічного розвитку. Так, лише за останні три роки до Білої Церкви надійшло більш як 200 млн.грн. з державного та обласного бюджетів. Завдяки цим коштам в місті було збудовано Льодову арену,  спортивний комплекс «Зміна»,  введено в експлуатацію та забезпечується функціонування Центру гемодеалізу, що на базі міської лікарні №2, проведено ремонт проїжджих частин міських вулиць. Також були надані квартири відповідно до різних державних програм деяким військовослужбовцям, звільненим в запас та білоцерківцям, що перебували на черзі на отримання житла  та ін. Міською владою залучаються кошти з обласного бюджету на завершення будівництва дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський та ін.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук зупинився на діяльності міської влади по забезпеченню функціонування таких сфер як промисловість, будівництво, освіта, фізична культура та спорт, наголосив на заходах, які сприяють розвитку підприємницької, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності. Охарактеризував напрямки щодо підтримки сім’ї, дітей та молоді, забезпечення функціонування житлово-комунального господарства та ін.

В ході прес-конференції міський голова наголосив, що діяльність міської влади також спрямована на підвищення державних соціальних стандартів та гарантій, встановлених законами України. Так, в Білій Церкві запроваджена прогресивна технологія обслуговування малозабезпечених білоцерківців в «єдиній приймальні громадян». Крім того, в місті створений та функціонує «мобільний соціальний офіс», де жителі мають можливість вирішити питання безпосередньо за  місцем проживання. Малозахищені категорії білоцерківців мають змогу скористуватись послугами Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).  Значна увага приділяється забезпеченню вільного доступу до об’єктів всієї інфраструктури міста та  створенню умов і рівних можливостей для людей з особливими потребами.

З метою забезпечення виконання Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності  в місті розроблені відповідні заходи на період до 2015р. Лише за поточний рік згідно з даною програмою розглянуто 14909 заяв від громадян для призначення державних соціальних допомог та виплачено 102397,7 тис.грн.

Міський голова відмітив, що на обліку  в управлінні соціального захисту населення міської радиперебуває 87828 осіб різних пільгових категорій, для забезпечення пільгових прав, яких в цьому році було нараховано 31611,7 тис.грн. Зупинився на реалізації основних положень міської комплексної програми «Турбота». Окреслив діяльність фахівців із соціальної роботи Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які забезпечують надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення та ін.

В ході прес-конференції міський голова також поінформував про підготовку до опалювального сезону, організацію відзначення Дня міста та дав відповіді на поставлені питання журналістів.