Урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови

|  25. 02. 2013

25 лютого в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Від імені міського голови В.Савчука учасників свята привітав його заступник М.Антонюк, який акцентував увагу на тому, що мова є одним із символів незалежної держави, проявом особистості, відмітив необхідність розвитку української мови та літератури, наголосив, що в національно-культурних товариствах міста створюються умови для розвитку мов національних меншин.

Перед присутніми також виступили голова Білоцерківського міськрайонного об'єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка В.Іванців, творчі колективи національно-культурних товариств міста та учнів загальноосвітніх шкіл.

В заході взяли участь представники творчої інтелігенції, громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.