|  25. 12. 2012

25 грудня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук, привітав двох жительок міста Л.Бондаренко та Л.Тіккі із присвоєнням їм Почесного звання України «Мати-героїня» та вручив нагрудні знаки, посвідчення і квіти. Дане звання  їм було присвоєно згідно Указу Президента України В.Ф.Януковича від 01.10.2012 року №569/2012. На даний час в місті проживає 88 матерів, які мають це почесне звання.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено фінансові плани на 2013 рік комунальних підприємств міської ради, плани роботи виконавчого комітету міської pади на  2013 p. та на  перший квартал ц. p.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про деякі питання придбання житла на виконання бюджетної програми  «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів», про створення комісії по  прийняттю  у  комунальну власність  територіальної  громади м. Біла Церква   квартир, про деякі питання розміщення об’єктів зовнішньої реклами та розглянули ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.