|  28. 11. 2012

27 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було  прийнято рішення про придбання житла на виконання бюджетної програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів», затверджено  план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2013 рік, проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Білоцерківської гімназії №2, Білоцерківського економіко-правового ліцею, покрівлі Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей –інвалідів «Шанс».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про приписку до призовної дільниці громадян 1996 року народження, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення. Затвердили норми надання послуг  з вивезення побутових відходів по м .Біла Церква та розглянули ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.