23.09.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності,етики та регламенту  відбудеться 23.09.2024 року о 14.00 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2023 року № 3512-37-VIII «Про створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Білоцерківської міської територіальної громади» (зі змінами).

2. Про інформацію керівника Білоцерківської окружної прокуратури про результати діяльності Білоцерківської окружної прокуратури за 1 півріччя 2024 року на території Білоцерківського району.

Різне.

Дата анонса: