23.09.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 23.09.2024 року об 11 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до додатку рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2023 року № 5009-49-VIII «Про затвердження Програми охорони довкілля в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки».

2. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Білоцерківській міській територіальній громаді за ІІІ квартал 2024 року.

3. Про включення кімнат до складу муніципального житла.

4. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» закінчених будівництвом об'єктів.

5. Про перейменування та внесення змін до установчих документів Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Служба приватизації державного житлового фонду».

Різне.

Дата анонса: