23.09.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 23.09.2024  року о 10 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 серпня 2024 року № 6055-59-VIII «Про ліквідацію Білоцерківського ліцею-гімназії з інституційною формою навчання №1 Білоцерківської міської ради Київської області».

2. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 серпня 2024 року № 6056-59-VIII «Про ліквідацію Білоцерківського ліцею-гімназії з інституційною формою навчання №2 Білоцерківської міської ради Київської області».

3. Про затвердження граничної чисельності працівників комунального закладу Білоцерківської міської ради «Ветеранський простір».

4. Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради в новій редакції.

5. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Білоцерківською міською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2025 рік.

Різне.

Дата анонса: