Результати та здобутки Центру еколого-натуралістичної творчості

|  10. 07. 2024

Центр еколого-натуралістичної творчості міської ради здійснює координацію конкурсів еколого-натуралістичного напряму для талановитих та обдарованих дітей Білоцерківської громади.

У закладі створені всі умови для професійної та особистісної реалізації педагогічних працівників, про що свідчать численні перемоги на міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Успішними результатами для педагогів Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради закінчився навчальний рік 2023/2024. Національний конкурс педагогічної майстерності – три перших місця; Міжнародний конкурс творчих робіт та навчально-методичних розробок педагогів «Учительський талант»: чотири перших місць, три – других та три – третіх місця.

Стало доброю традицією третій рік поспіль, на підтримку талановитого підростаючого покоління, брати участь у GENIUS Olympiad Ukraine! Результат вихованців: ІІІ місце (бронзова медаль) та 2 почесні відзнаки.

Особливу увагу заслуговують вихованці інклюзивної групи, де розвиваються та навчаються діти з особливими освітніми потребами. Цьогоріч вони вибороли перші місця у V Міжнародному багатожанровому фестивалі «Поціловані Богом» та у ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі».

Окрім того, здобутками вихованців є:

- Всеукраїнський бліц-конкурс патріотичного плаката «Україна жива і вічно буде жити» - ІІІ місце;

- Всеукраїнський конкурс художніх робіт ArtArmor «Діти-UA» Проєкт ArtArmor- подяка;

- Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Бог. Родина. Батьківщина» - І місце;

- Всеукраїнська акція «Жук-олень – комаха Червоної книги» І місце

- Всеукраїнська акція віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина» - три перших та одне друге місце;

- Міжнародний конкурс «Торонто 2024» – І місце;

- ХІ Всеукраїнський конкурс плакатів, проєктів та коміксів на екологічну тематику – три других місця;

- VІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» І місце;

- ІХ Міжнародний багатожанровий фестиваль конкурс мистецтв «Сяйво зірок» – І місце;

- VIII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Сила талантів» І місце;

- Міжнародний багатожанровий фестиваль «Christmas Star 2023» – І місце.

Тож вітаємо вихованців центру із успішними результатами, бажаємо нових здобутків та звершень.

За інформацією управління освіти і науки Білоцерківської міської ради