Вручено подяки за небайдужість та активний внесок у Перемогу

|  23. 04. 2024

23 квітня, перед початком засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, було вручено ряд подяк координаторам клубів та художнім керівникам ансамблів Академії пенсіонерів, яким опікується Благодійний фонд Костянтина Єфименка. Представників нашої громади відзначили за активну громадянську позицію, високу патріотичну свідомість, самовіддану та безкорисливу працю, вагомий внесок у нашу спільну Перемогу, за небайдужість та добросердечність, ініціативність, готовність завжди прийти на допомогу.

Усього було вручено 11 подяк, а саме:

• - Ларисі Бондарчук, координатору клубу «Криниця життя»;
  • - Ніні Левченко, художньому керівнику ансамблю «Спадщина»;
  • - Таскірі та Володимиру Максютам – дуету «А ми удвох»;
  • - Тетяні Марченко, координатору клубу «Лада»;
  • - Людмилі Плахотнюк, кординатору клубу "Серпанок";
  • - Ніні Стареньковій, координатору клубу «Промінь надії»;
  • - Людмилі Хоменко, художньому керівнику ансамблю «Золота осінь»;
  • - Ларисі Хоменко, координатору клубу «Зарічанське джерело»;
  • - Ніні Скоробагатько, координатору клубу «Вікторія»;
  • - Тетяні Сулеймановій, координатору клубу «Сузір’я»;
  • - Ларисі Ястребовій, координатору клубу «Водограй».

• Ці люди поважного віку з перших днів війни повномасштабного вторгнення з власної ініціативи почали допомагати військовим. Вони самостійно організували співпрацю з волонтерами, які везуть на передову потрібні нашим воїнам речі. Вони шиють подушки, спідню білизну, плетуть маскувальні сітки, купують шкарпетки, теплі устілки, готують складові для виготовлення енергетичних батончиків тощо.

• Так, дует «А ми удвох» виходить на вулиці нашого міста, збирає своїм співом пожертви і передає їх відомим білоцерківським волонтерам на закриття запитів військових. Дует за два роки своїми виступами зібрав майже пів мільйона гривень, які були передані волонтерам на бензин, гуму, дрони тощо.

Ансамбль «Золота осінь» вже передав кошти Білоцерківській волонтерській групі на 8 дронів.

Під час вручення подяк секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб подякував представникам Академії пенсіонерів та відмітив, що люди в такому поважному віці не просто знаходять себе в суспільстві, а й подають приклад молодшому поколінню. Також побажав, аби вони й надалі були активними та продовжували свою діяльність.

Директор благодійного фонду Костянтина Єфименка Людмила Полях відмітила, що ці люди поважного віку є прикладом для інших, адже вони, незважаючи на складнощі, допомагають волонтерам, роблять свій посильний внесок, аби пришвидшити настання Перемоги та миру.

Тож вітаємо наших земляків із заслуженими нагородами!

>>>Більше світлин<<<