Перший молодіжний обмін між містами Брауншвейг і Біла Церква

|  24. 08. 2023

Спільно організований молодіжний обмін між містами Брауншвейг та Біла Церква, який відбувся в рамках "Угоди про солідарне партнерство між містами Брауншвейг / Федеративна Республіка Німеччина і Біла Церква / Україна", та проводився в терміни з 27 липня по 10 серпня, вже завершився, але залишив багато незабутніх моментів та цінних вражень  Протягом 14 днів білоцерківські студенти отримали можливість зануритися в німецьку культуру, обмінятися думками та досвідом з молоддю з іншої країни та поглибити свої знання про Європу.

Організація візиту була спрямована на надання можливості молоді із числа студентства відпочити, отримати новий досвід під час канікул, поглибити знання про історію, культуру та політику Німеччини.

До програми входили зустріч з мером міста Брауншвейг, участь у фестивалі сучасної музики та культури «SNNTG», семінар "Європейські цінності", ознайомлення з історією та культурою Німеччини, психологічна підтримка під час "Trauma Seminar", відвідування гірських копалень, взаємодія з німецькими однолітками та багато інших спільних активностей.

Під час зустрічі з мером міста Брауншвейг Торстеном Корнблюмом білоцерківці подякували за важливу допомогу, яку місто-побратим Брауншвейг надавало Білоцерківській громаді від самого початку партнерства . А також за можливість відвідати Брауншвейг та важливість молодіжного обміну у зміцненні дружніх стосунків та культурного розмаїття.

«Кожен день обміну приніс щось нове. Від екскурсій до історичних пам'яток та музеїв до практичних майстер-класів та психологічних консультацій. Ми вивчали історію, спілкувалися з німецькими однолітками та активно проводили час разом», - зазначила керівниця делегації Наталія Лановська  після повернення в Україну.

Фотогалерея