Перший заступник посла Італії в Україні завітав до Білоцерківської громади

|  08. 07. 2023

Сьогодні у Білій Церкві відбулася зустріч першого заступника посла Італії в Україні Франческо Песке та дипломата Посольства Італії Даміано Ла Верде із представниками молоді Білоцерківської громади.

У форматі діалогу Пан Франческо Песке поділився своїм власним шляхом у професії, та враженнями про Україну.

Головною темою, яку найчастіше піднімала молодь у своїх запитаннях до дипломата, була російська агресія проти України. Відповідаючи на одне із запитань Франческо Песке наголосив, що з перших днів повномасштабного російського вторгнення Україна отримує принципову підтримку Італії на всіх рівнях, як політичну та гуманітарну , так і військову. Зокрема, Італія доєдналася до міжнародних санкцій проти росії та повністю відмовилася від російського газу.

Пан Франческо Песке висловив впевненість у тому, що і надалі, попри воєнний стан в Україні, ніщо не завадить розвитку партнерства між Італією та Україною у багатьох сферах, зокрема економіки, освіти, науки та культури.

«Я вірю, що у найближчому майбутньому в Україні запанує мир та процвітання, і вона неодмінно доєднається до родини Європейських країн», - зазначив Франческо.

У ході зустрічі було обговорено низку інших актуальних тем, зокрема -  особливості здобуття освіти в Італії, участь у грантових програмах тощо.

У заході також взяли участь заступник міського голови Катерина Возненко та радник міністра охорони здоров’я України Віталій Власюк.

Фото