Чергова допомога від міста Єна (Німеччина).

|  30. 05. 2023

Поки сусідня країна щодня атакує ракетами та безпілотниками міста України, інші цивілізовані країни продовжують допомагати українцям.

Ми отримали чергову допомогу від міста Єна (Німеччина)- новий автомобіль швидкої допомоги для надання медичних послуг жителям Білоцерківської міської територіальної громади.

29 травня міський голова Геннадій Дикий оглянув автомобіль: «Ми пишаємось тим, що зберегли невідкладну допомогу для жителів Білоцерківської територіальної громади. Дякуємо місту Єна за чудово обладнаний автомобіль, який послужить для збереження і підтримки здоров’я білоцерківців».

Автомобіль швидкої допомоги отримано за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і буде передано для невідкладної допомоги Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. Відповідне рішення має бути прийнято депутатами на найближчій сесії Білоцерківської міської ради.