Генератори від німецького міста Єна

|  04. 01. 2023

У цей непростий час коли ворог намагається знищити енергосистему нашої країни, вкрай важливо, аби критична інфраструктура була забезпечена джерелами резервного електропостачання, зокрема генераторами.

У рамках гуманітарної допомоги від муніципалітету міста Єна (Федеративна Республіка Німеччина) Білоцерківській громаді були передані 5 трифазних генераторів потужністю 8,1 кВА. Вони сприятимуть безперебійній роботі критично важливих об’єктів тепло- та водопостачання у разі надзвичайної ситуації.

Ця підтримка є результатом постійної роботи Білоцерківської громади  з міжнародними організаціями та муніципалітетами міст з інших країн.

Дякуємо нашим німецьким друзям і кожному, хто підтримує Україну у її боротьбі за свободу та незалежність.