Екскаватор від «USAID» для Білоцерківтепломережі

|  21. 12. 2022

В сьогоднішніх складних умовах військової агресії рф комунальні служби Білої Церкви самовіддано виконують свої завдання із забезпечення життєдіяльності міста. І дуже велику допомогу в цьому нам надають міжнародні партнери України.
Нещодавно Біла Церква отримала міжнародну технічну допомогу в рамках Проєкту енергетичної безпеки України, передбаченого Угодою між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво «USAID».
Завдячуючи фонду USAID парк комунальної техніки білоцерківської громади поповнився сучасним екскаватором-навантажувачем JCB.
Для комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» це дуже корисна та вкрай потрібна техніка. Адже практично весь екскаваторний парк нашого підприємства – застарілий, а нова сучасна спецтехніка дозволить оперативно проводити розриття ґрунту, а значить пришвидшить виконання аварійних робіт.
Екскаватор-навантажувач JCB стане незамінним помічником при проведенні аварійно-ремонтних робіт на мережах та буде задіяний в ремонтах та модернізаціях систем теплопостачання міста.