Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

|  11. 11. 2022

11 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, у ході якого було ухвалено низку рішень щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Рішення щодо освітнього процесу

Міська влада продовжує працювати над створенням безпечних умов для навчання та праці учасників освітнього процесу. Під час засідання було внесено зміни до попереднього рішення виконавчого комітету, яке визначає як наразі навчаються діти у школах.  

Зміни стосувалися тих закладів освіти, які не мають найпростіших укриттів безпосередньо в приміщенні закладу.

Отож, вивчаються варіанти використання укриттів, що знаходиться поблизу закладу освіти в пішій доступності та які перебувають у фонді захисних споруд громади.

Школи, які відпрацюють технічно можливість переміщення учнів та працівників (у рамках  визначених нормативів) до укриттів під час повітряної тривоги, зможуть проводити навчання у змішаній (очно-дистанційній) формі. Принаймні деякі школи розглядатимуть таку можливість навчання для випускних класів.  

Іншим рішенням внесені зміни до Переліку найпростіших укриттів у закладах освіти комунальної власності. Так, до Переліку додано ще два найпростіших укриття, які знаходяться у навчальних закладах громади. Найближчим часом у них буде проведено облаштування і в подальшому навчальні заклади зможуть їх використовувати.


Підвальні приміщення багатоповерхівок будуть обстежені додатково

Члени виконавчого комітету прийняли рішення, згідно з яким будуть продовжувати обстеження підвальних приміщень багатоповерхових житлових будинків на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Метою обстеження є встановлення можливості використання підвальних приміщень, які ще не використовуються в якості найпростіших укриттів, визначення об’єму необхідних робіт у них та складання актів оцінки об’єктів на кожне з таких приміщень.

Рішенням також утворено комісію, яка проводитиме обстеження технічного стану підвальних приміщень багатоповерхових житлових будинків. Комісія складе відповідні Акти оцінки об’єктів. Результати роботи будуть подані на затвердження виконавчому комітету міської ради.

Під час засідання також ухвалені й такі рішення:

- утворено робочу групу з питань  внутрішньо  переміщених осіб, яка продовжує роботу, розпочату у громаді ще з 2014 року;

-затверджено склад робочої групи з питань перегляду регуляторних актів, які були видані Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради;

-затверджено склад та положення про координаційну раду з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

-внесені зміни та затверджений штатний розпис управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 01 грудня 2022 року;

- встановлено за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території Білоцерківської міської територіальної громади підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності;

-затверджено Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад в новій редакції;

 - затверджені комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на ряді вулиць міста;

- розглянуто ряд опікунських питань.