Відбулося засідання двадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання

|  03. 11. 2021

03 листопада відбулось засідання позачергової двадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Приводом її проведення стало терміновість прийняття  важливих рішень щодо участі Білої Церкви у державній програмі «Велике будівництво»,  яка спрямована на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні.

Зокрема, наразі розглядається можливість будівництва  у Білій Церкві двох сучасних спортивних об’єктів, всеукраїнського масштабу.

Міський голова Геннадій Дикий: «Розгляд сьогоднішніх п’яти питань стосуються будівництва за державні кошти двох спортивних об’єктів . Перший – це знаковий для нашого міста об’єкт – велосипедна школа олімпійського резерву «Промінь» де передбачається  будівництво велотреку з сучасною трасою площею 40т тис. м кв. з міні полями для тренувань та гуртожитком, щоб мали змогу приїжджати та займатися не тільки місцеві спортсмени, а й з усієї України. Також там буде споруджено окрему трасу для  BMX спорту.  Передбачається, що це буде унікальний об’єкт у масштабах України. Він дасть можливість продовжити розвиток та славетні традиції велосипедного спорту, адже у нашій школі виховувалися призери європейський і світових змагань та функціонує потужний ветеранський велосипедний рух.

Другий об’єкт – це будівництво на масиві Леваневського, біля ЗОШ №20, залу для занять важкою атлетикою. Такий  зал є актуальним для житлового масиву, на якому проживає понад 30 тис. містян. Отож, новий сучасний зал дасть можливість займатися великій кількості дорослих й дітей силовими видами сорту».

Отож, депутати ухвалили низку рішень, які дозволять урегулювати питання щодо використання земельних ділянок під проєктування та спорудження зазначених об’єктів:  

-про укладення з Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації договорів суперфіцію земельних ділянок за адресою: вул. Карбишева, м. Біла Церква, Київська область  з кадастровими номерами 3210300000:06:030:0064, 3210300000:06:030:0061;

            -про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється, з кадастровими номерами 3210300000:06:030:0064, 3210300000:06:030:0061 та об’єднання двох земельних ділянок в одну земельну ділянку;

            -по припинення права постійного користування земельною ділянкою загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 м. Біла Церква Київської області.

            -про укладення з Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації договору суперфіцію земельної ділянки за адресою: вул. Некрасова, 121, м. Біла Церква, Київська область.

            -про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 2,4017 га, кадастровий номер 3210300000:07:016:0065.

Наголошуємо, що дані земельні ділянки залишаються у комунальній власності, згідно із договорами Київській обласній державній адміністрації надається право користування ними для забудови (суперфіції).

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Відеозапис засідання з обговоренням питань можна переглянути на ютуб каналі Білоцерківської міської ради.

Фотогалерея

ВІДЕО