Германенко Олександр Миколайович

Германенко Олександр Миколайович народився 14 серпня 1967 року в селі Кумачево Старобішевського району Донецької області (Україна) в сім'ї службовців. Батько - Германенко Микола Михайлович, 1941 року народження, пенсіонер. Мати - Германенко Ольга Олександрівна, 1947 року народження, пенсіонерка. Донька - Германенко Вікторія Олександрівна, 1985 року народження.
У 1974 року вступив до 1 класу середньої школи с.Кумачево Старобішевського району Донецької області. У 1984 році закінчив 10 класів середньої школи селища Олександрівка Олександрівського району Донецької області.
Після закінчення школи у 1984 році вступив до Харківського зооветеринарного інституту, у 1991 році отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «зоотехнік».
1987-1989 pp. - служба в армії.
Після закінчення навчання у вузі влаштувався на роботу в Інститут тваринництва Лісостепу і Полісся України Української академії аграрних наук (УААН) на посаду зоотехніка II категорії. У 1991 поступив до аспірантури зазначеного Інституту. У 1997 році захистив кандидатську дисертацію та отримав диплом кандидата економічних наук.
З 1995 р. по 1999 р. обіймав посаду молодшого наукового співробітника в Інституті Тваринництва УААН.
З серпня 1999 р. по травень 2019 р. працював у Луганському національному аграрному університеті. Займав посади старшого викладача, доцента кафедри, завідувача кафедри, заступника декана економічного факультету та декана біолого-технологічного факультету. Був членом науково-методичних комісій з менеджменту організацій та економіки підприємств Міністерства аграрної політики України. Маю понад 100 наукових, методичних та навчальних праць.
У 2016 році вступив на навчання до Луганського національного аграрного університету, в тому же році отримав диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «менеджмент організацій і адміністрування».
З травня 2019 р. по січень 2021 р. був безробітний.