На три родини – шестеро немовлят

|  12. 10. 2020

Нещодавно у трьох білоцерківських родинах сталася велика радість – у них на світ з’явилося відразу по двоє діток.

Неймовірно, але у всіх родинах народилися по хлопчику та дівчинці. Це родини:Богомаз Вікторіїта Ковальського Ярослава; Басецьких Руслана та Діани;РекаЮлії та Олексія.

Традиційно, від імені міського голови Геннадія Дикого, щасливі сім’ї отримали привітання з народженням немовлят. Цю почесну місію, завітавши до родин, виконали заступник міського голови Катерина Возненко та начальник управління молоді та спорту міської ради Інна Паливода. Вони побажали молодим батькам та немовлятам міцного здоров’я,  щасливого майбутнього, легкого подолання життєвих викликів та вручили батькам подяки, візочки для двійнят та квіти.

Нагадаємо, що відповідно до міської цільової програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки кожна білоцерківська сім`я, в якій народилися двійні, отримує від громади міста пам’ятні дарунки (коляска для двійні, подяка виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та квіти).  За 2016-2020 роки в Білій Церкві відзначено 92 такі сім’ї (2016 р.– 22 сім’ї; 2017р. – 23 сім’ї;  2018р. – 17  сімей; 2019р. – 22 сім’ї; 2020р. – 8 сімей).

Вітаємо родини з подвійним пелюшковим дивом та бажаємо всім діткам міцного здоров’я, а батькам терпіння та сил виховати достойних громадян України.

Фотогалерея