Пленарне засідання
сесії
Білоцерківської міської
ради
(тестовий режим)
22.01.2019 12:26:13
Білоцерківська міська рада
522
22.01.2019 12:27:16
43
43
Питання № 01
Про відкриття пленарного засідання сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
38
1
2
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
За
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Проти
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
Утр.
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Іщенко Павло Дмитрович
За
Ковальова Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
За
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
За
Савчук Василь Петрович
Проти
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
За
Шевченко Олена Олексіївна
За
523
22.01.2019 12:29:18
43
43
Питання № 02
Про затвердження порядку денного сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
21
0
22
0
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Проти
Беркут Сергій Григорович
Проти
Вовкотруб Володимир Григорович
Проти
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
Проти
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
Проти
Даліба Олександр Анатолійович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
Проти
Джегур Геннадій Васильович
Проти
Дикий Геннадій Анатолійович
Проти
Іщенко Павло Дмитрович
Проти
Ковальова Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
Проти
Король Андрій Петрович
Проти
Кошель Вадим Олегович
Проти
Кошляк Юрій Миколайович
Проти
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Проти
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
Проти
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
Проти
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
Проти
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
За
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
За
Савчук Василь Петрович
Проти
Сербин Тетяна Сергіївна
Проти
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
Проти
Шевченко Василь Миколайович
За
Шевченко Олена Олексіївна
За
524
22.01.2019 12:30:13
43
43
Питання № 1
Питання 1
23
11
9
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
Проти
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
За
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Проти
Гейло Ігор Вікторович
Проти
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
Утр.
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Проти
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Утр.
Іщенко Павло Дмитрович
За
Ковальова Вікторія Леонідівна
Утр.
Колосенко Микола Павлович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Утр.
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Проти
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
Утр.
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
Утр.
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Проти
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Проти
Панасов Володимир Олексійович
Утр.
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Утр.
Поліщук Дмитро Андрійович
Проти
Русс Олександр Миколайович
Утр.
Савчук Василь Петрович
Проти
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Утр.
Шевченко Олена Олексіївна
За
525
16.01.2019 12:26:19
43
43
Питання № 2
Питання 2
13
15
15
0
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Утр.
Беркут Сергій Григорович
Проти
Вовкотруб Володимир Григорович
Проти
Гейло Ігор Вікторович
Проти
Гламазда Володимир Михайлович
Утр.
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
Проти
Грисюк Сергій Іванович
Утр.
Даліба Олександр Анатолійович
Утр.
Дашкевич Микола Володимирович
Проти
Денисенко Ігор Олександрович
Проти
Джегур Геннадій Васильович
Утр.
Дикий Геннадій Анатолійович
Утр.
Іщенко Павло Дмитрович
Утр.
Ковальова Вікторія Леонідівна
Проти
Колосенко Микола Павлович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
Проти
Король Андрій Петрович
Утр.
Кошель Вадим Олегович
Утр.
Кошляк Юрій Миколайович
Утр.
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Проти
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
Утр.
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
Утр.
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
Проти
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Проти
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Проти
Савчук Василь Петрович
Утр.
Сербин Тетяна Сергіївна
Утр.
Смуток Борис Михайлович
Проти
Тищенко Андрій Сергійович
Утр.
Шевченко Василь Миколайович
За
Шевченко Олена Олексіївна
Проти
Бабенко Олександр Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Бабенко Володимир Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Балас Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Беркут Сергій Григорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Вовкотруб Володимир Григорович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гейло Ігор Вікторович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гламазда Володимир Михайлович
«Опозиційний блок»
Присутній
Гончар Анатолій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Гончаренко Юрій Анатолійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Грисюк Сергій Іванович
Позафракційні
Присутній
Даліба Олександр Анатолійович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Дашкевич Микола Володимирович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Денисенко Ігор Олександрович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Джегур Геннадій Васильович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Дикий Геннадій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Іщенко Павло Дмитрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Ковальова Вікторія Леонідівна
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Колосенко Микола Павлович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Корнійчук Віталій Леонідович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Коробчук Володимир Васильович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Король Андрій Петрович
«Опозиційний блок»
Присутній
Кошель Вадим Олегович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Кошляк Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Лєонов Андрій Савінович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Мазуревич Дмитро Володимирович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Мартинюк Сергій Іванович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Музальов Олег Олександрович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Наконечний Сергій Павлович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Олійник Таісія Іванівна
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Ореховський Олександр Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Оселедько Юрій Павлович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Панасов Володимир Олексійович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Петрик Юрій Федорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Підопригора Віталій Володимирович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Підпалий Сергій Миколайович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Поліщук Дмитро Андрійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Русс Олександр Миколайович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Савчук Василь Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Сербин Тетяна Сергіївна
Партія економічного відродження України
Присутній
Смуток Борис Михайлович
Позафракційні
Присутній
Тищенко Андрій Сергійович
Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Присутній
Шевченко Василь Миколайович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Шевченко Олена Олексіївна
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній