Інформація про оголошення конкурсу із залучення міською радою юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в м. Біла Церква

Дата :
2019-03-04

1. Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу: Білоцерківська міська рада, вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100.

2. Назва проекту: «Надання безоплатної первинної правової допомоги в м. Біла Церква».

3. Перелік послуг безоплатної первинної правової допомоги, надання яких охоплюватиметься проектом

3.1 надання правової інформації та консультацій;

3.2 роз’яснення норм законодавства;

3.3 правова оцінка документів;

3.4 правовий аналіз договорів;

3.5 допомога у написанні документів правового характеру: скарг, клопотань, заяв, звернень до органів влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, позовів до суду;

3.6 консультації щодо змісту та оформлення документів процесуального характеру;

3.7 роз’яснення компетенції та повноважень органів державної влади, місцевого самоврядування, їх структур, управлінь, служб;

3.8 обсяг послуг безоплатної первинної правової допомоги, надання яких охоплюватиметься проектом: послуги мають надаватись в обсязі, необхідному для вирішення проблеми чи питання за зверненням;

3.9 територія послуг безоплатної первинної правової допомоги: місто Біла Церква;

3.10 строки надання послуг безоплатної первинної правової допомоги: з березня по 31 грудня 2019 року;

3.11 кількість суб’єктів права на безоплатну первинну правову допомогу: до 300 осіб щомісячно;

3.12 вимоги до розташування точок доступу до послуг безоплатної первинної правової допомоги:

3.12.1 густонаселений мікрорайон міста; не далі ніж 250 метрів від зупинки громадського транспорту;

3.12.2 розташування приймальні на 1-му поверсі;

3.12.3 наявність пандусу або можливість безперешкодного входу в приміщення людей на інвалідних візках;

3.12. 4 режим роботи точок доступу до послуг безоплатної первинної правової допомоги: з понеділка по п’ятницю із 09:00 до 18:00 години (крім святкових днів визначених чинним законодавством України).

4. Порядок та строк подання заявки про участь у конкурсі: заявка про участь у конкурсі подається особисто учасником конкурсу через уповноважену згідно вимог діючого законодавства особу або надсилається поштою рекомендованим листом на адресу організатора конкурсу не пізніше 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Заявка на участь у конкурсі подається по 19 лютого 2019 року.

5. Порядок та строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто учасником конкурсу через уповноважену згідно вимог діючого законодавства особу або надсилається поштою рекомендованим листом на адресу організатора конкурсу не пізніше 8 днів з дня отримання конкурсної документації.

6. Конкурсна документація надсилається поштою або надається особисто учаснику конкурсу протягом трьох робочих днів з дня отримання від учасника конкурсу заявки про участь у конкурсі.

7. Особою, яка здійснюватиме зв'язок з учасниками конкурсу є секретар конкурсної комісії, начальник юридичного управління Білоцерківської міської ради Швець Сергій Сергійович, тел. 38-30-21, ел. пошта: [email protected].

8. З метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення до неї змін організатор конкурсу може проводити збори його учасників.

9.      Місце, дата та час розгляду конкурсних пропозицій: Білоцерківська міська рада, вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100, мала зала виконавчого комітету міської ради, 04 березня 2019 року об 11.00 годині.