Шановні підприємці та мешканці міста!

Дата :
2019-01-17

Шановні підприємці та мешканці міста!

Запрошуємо Вас взяти участь в засіданні «круглого столу» щодо обговорення проекту  регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради  «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Біла Церква», яке відбудеться 21 січня 2019 року о 12-00 у великій залі виконавчого комітету міської ради.

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Біла Церква» оприлюднений на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділі «Документи міської ради. Проекти рішень міської ради» 12 жовтня 2018 року, в розділі «Актуально» 11 грудня 2018 року оприлюднені повідомлення, проект рішення та аналіз регуляторного впливу.

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні.

Міський голова                                                 Г. Дикий