Радуйся, ой радуйся, земле! Син Божий народився!

|  08. 01. 2019

08 січня, аби  привітати представників міської влади з одним із найвеличніших християнських свят – Різдвом Христовим, до Білоцерківської міської ради завітали представники Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Виконавши колядки та вірші, представники терцентру побажали представникам міської влади, її виконавчого комітету та їхнім родинам гарної долі, удачі, щастя та здоров’я. Також висловили вдячність міській владі за нове приміщення для  територіального центру соціального  обслуговування населення, який було відкрито у липні 2018 року, постійну увагу та турботу.

Міський голова Геннадій Дикий, який приймав колядників, сказав слова вдячності за чудові колядки, побажав їх виконавцям  миру, здоров’я, достатку та злагоди в сім’ях. Також відмітив, що міською владою заплановано і надалі відкривати нові відділення територіального центру в різних мікрорайонах міста, аби літні люди мали змогу зустрітися, приємно провести час, поспілкуватися тощо.

Цього ж дня з колядками, різдвяними віршами та найкращими побажаннями до міської ради завітали представники хорового колективу «Вербиченька» (художній керівник – Ольга Атаманенко).  У своїх виступах вони побажали представникам міської влади достатку, любові, радості та нових звершень у новому році.