Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

|  06. 12. 2018

Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Бути військовим - це покликання. Саме ваш патріотизм, професіоналізм, незламність та мужність є запорукою перемоги. Переконаний, що Збройні Сили України надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Біла Церква пишається українським  військом, довіряє йому та завжди готова допомагати. Особливо це стосується 72-ї бригади «Чорних запорожців» та 1129 ЗРП, які дислокуються у нашому місті. Підтвердженням тому є розвинений волонтерський рух, широка діяльність громадських організацій, всебічна підтримка соціальними службами й, звичайно, теплі зустрічі наших героїв містянами.

Також у цей урочистий день ми з повагою, вдячністю та сумом згадуємо воїнів, які віддали своє життя за українську землю. Вічна їм слава!

А вам і вашим родинам ми від усього серця бажаємо міцного здоров'я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні. Слава Україні! Слава Збройним Силам!

З повагою міський голова                                     Геннадій Дикий