Європейський тиждень тестування на ВІЛ-інфекцію в м. Біла Церква:Тестуй! Лікуй! Не допусти!

З 23 по 30 листопада 2018 року в рамках підтримки Центру громадського здоров’я України місто Біла Церква долучається до Європейської ініціативи та запрошує жителів міста та районів пройти тестування на ВІЛ та гепатит.

Тестування відбуватиметься при міському Центрі СНІДУ Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня  №3», кабінет «Довіри»  (вул. Карбишева, 12, м. Біла Церква).

Тестування безкоштовне, конфіденційне та безболісне, проводиться за допомогою експрес-тестів. Все, що необхідно — крапля крові та 15 хвилин часу.

30 листопада 2018 з 11:00 до 14.30  в Мобільній амбулаторії кожен бажаючий зможе безкоштовно пройти обстеження та отримати результат (площа напроти Білоцерківської міської ради).

Акція відбудеться при підтримці міського голови Геннадія Дикого та  управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Тестування — це турбота про себе та своїх близьких. Потурбуйтесь про власне здоров’я, протестуйтесь на ВІЛ!

Інформація управління охорони здоров’я
Білоцерківської міської ради

Місце проведення:
при міському Центрі СНІДУ Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №3», кабінет «Довіри» (вул. Карбишева, 12).
Дата анонса:
з 23 по 30 листопада 2018 року