Дата :
2018-10-08

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1», яке відбулося 4 вересня 2018 року, конкурсна комісія вирішила:

- Конкурсну пропозицію кандидата Черненко Людмили Вікторівни, вважати такою, що відповідає вимогам конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»;

- Визнати переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Черненко Людмилу Вікторівну та внести подання міському голові Г. Дикому про призначення Черненко Л.В. на дану посаду.

Голова конкурсної комісії Яблонський Д.І.