Дата :
2018-09-21

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2», яке відбулося 18 вересня 2018 року, конкурсна комісія вирішила:

- Допустити до участі у конкурсі на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Музиченко Галину Миколаївну;

- Не залучати Содомору Володимира Григоровича до роботи конкурсної комісії в якості експерта, з правом дорадчого голосу;

Наступне засідання конкурсної комісії призначити на 16:00 4 жовтня 2018.

Голова конкурсної комісії Яблонський Д.І.