Щодо організації та проведення осіннього призову

|  15. 08. 2018

Члени виконавчого комітету також затвердили рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні – листопаді 2018 року, з якого доповідав в.о. начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи міської ради Микола Скороход.

Як було зазначено, осінній призов триватиме з 01 жовтня по 30 листопада 2018 року та поширюватиметься на громадян, яким до дня відправки у війська виповниться 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Відповідно до чинного законодавства та з метою забезпечення своєчасного і якісного призову громадян на строкову військову службу, виконавчим комітетом було затверджено персональний склад та графік міської призовної комісії, а також дано низку доручень відповідним структурним підрозділам міської ради та правоохоронним органам.

Під час засідання також розглянули низку інших питань:

-                     про деякі питання утримання кладовищ;

-                     затверджено склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на низці вулиць міста;

-                     прийнято рішення про видалення зелених насаджень по вул. Гризодубової, 84-Б;

-                     обговорено деякі питання щодо квартирного обліку;

-                     затверджено склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування та з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органа;

-                     прийнято рішення про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

-                     затверджено низку питань про зміну (присвоєння) адреси житловим/нежитловим будинкам та/або земельним ділянкам;

-                     надано дозволи (продовжено термін дії) на розміщення об’єктів зовнішньої реклами низці приватних підприємств та приватним підприємцям міста;

-                     розглянуто низку майнових та опікунських питань, з яких було прийнято відповідні рішення.