Клочан Віктор Борисович

Клочан Віктор Борисович народився 16 вересня 1963 року в селі Рачки, Тетіївського району, Київської області, українець.

У 1971 році вступив до першого класу школи-інтернат м. Василькова. Київської області. У 1975 році перейшов навчатися до середньої школи №2 с.м.т. Володарка, Київської області. У 1981 році закінчив 10 класів середньої школи №2 с.м.т. Володарка, Київської області.

У жовтні 1981 року був призваний до лав Радянської Армії.

У 1982 році вступив до Тольяттінського вищого військового будівельного командного училища (ТВВСКУ) за фахом інженер по будівництву та експлуатації будівель та споруд, яке закінчив в 1986 році.

З 1986 року по 1988 рік проходив військову службу в м. Хабаровську, РСФСР.

З 1988 року по 1992 рік проходив військову службу в Камишинському вищому військовому будівельному командному училищі.

З 1992 року по 1994 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України в м. Первомайську, Миколаївської області.

З 1994 року по 1995 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України в м. Харкові.

З 1995 року по 2007 рік проходив службу в лавах Збройних Сил України в місті Білій Церкві.

8 2007 році звільнився із лав Збройних Сил України у відставку.

В 2007 році проходив перепідготовку, що проводилась в рамках спільного проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України», координатор проектів ОБСЄ в Україні, . за спеціальністю «Менеджмент місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування».

З 2007 року по 2008 рік працював на державній службі в Білоцерківській районній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста.

З 2008 року поступив на державну службу до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Працював на посаді провідного спеціаліста відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку управління економіки Білоцерківської міської ради.

3 2015 року працював на посаді інспектора відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку управління економіки Білоцерківської міської ради.

З 2017 року працював на посаді інспектора відділу транспорту та зв'язку Білоцерківської міської ради.