У Білій Церкві традиційно відзначили День будівельника

|  09. 08. 2018

09 серпня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника. Згідно з Указом Президента України, це свято традиційно відзначається у другу неділю серпня.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого, представників будівельної галузі Білої Церкви привітав його заступник Олександр Поляруш: «Ми пишаємося такою потужною командою будівельників, яка працює на благо Білої Церкви. Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Саме завдяки Вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими й ошатнішими рідні вулиці і площі. Бажаю, щоб Вас ніколи не покидало натхнення на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, досягнення нових висот!»

Також він побажав працівникам цієї галузі, серед яких заслужені будівельники України, представники малих підприємств міста та проектних організацій, що створюють об’єкти будівництва, невичерпної енергії, щастя і міцного здоров’я, та вручив грамоти і подяки Білоцерківської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята.

Подяками міського голови були відзначені також посадові особи структурних підрозділів міської ради, які безпосередньо співпрацюють із будівельною галуззю міста.

До привітань також долучився депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, який подякував присутнім за ту важку працю, яку вони роблять, і вручив деяким представникам будівельної галузі цінні подарунки.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, начальник відділу капітального будівництва міської ради Людмила Денисова, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.