До лікаря – без черги

|  02. 08. 2018

02 серпня у Білій Церкві відбулося відкриття електронної реєстратури на базі КЗ БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Відтепер жителі нашого міста зможуть записатися на прийом до лікаря, не виходячи з дому та заощадивши свій час – за допомогою інтернету, комп’ютера, телефону або планшету. Зробити це дасть змогу система Helsi, які відтепер розпочала працювати в амбулаторіях Міського центру  первинної медико-санітарної допомоги №1, а в подальшому, після завершення навчання лікарів, охопить інші амбулаторії Білої Церкви.

Під час заходу з нагоди відкриття електронної реєстратури за дорученням міського голови Геннадія Дикого до присутніх звернувся заступник міського голови Валерій Гнатюк, який висловив вдячність медичному колективу Міського центру первинної медико-санітарної допомоги №1, відмітивши, що нині медичні працівники докладають максимум зусиль, аби відповідати тим вимогам, які ставить реформа в галузі охорони здоров’я, досягаючи при цьому вагомих результатів. Також наголосив, що впровадження електронної реєстратури – це великий крок уперед, що дозволяє застосовувати сучасні технології. Медпрацівникам побажав успіхів, а Білій Церкві – лідирувати за темпами впровадження реформи в галузі охорони здоров’я, аби жителі міста якомога швидше могли відчути якість її впровадження та почували себе здоровішими.

Директор КЗ БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Людмила Черненко висловила вдячність всім, хто долучився до впровадження системи Helsi в нашому місті, зокрема міському голові Геннадію Дикому, депутатському корпусу, за підтримки якого з міського бюджету було виділено 1,103 тис. грн на обладнання 59 автоматизованих робочих місць, які запрацюють після проходження навчання лікарями. Нині представниками компанії проведено навчання 77 реєстраторів та медичних сестер міста. Як було зазначено, сьогодні медичні працівники міста тільки навчаються працювати, система Helsi.me охоплює не всі амбулаторії Білої Церкви, але по заврешенню навчання вона працюватиме на повну.

Директор з впровадження системи Helsi.me Євген Донець відмітив, що хоч система проста в навчанні та використанні, представники компанії готові надавати підтримку щодо її впровадження, а також збереження та захисту персональних даних пацієнтів тощо. Також наголосив, що будуть розглядатися можливості, аби в подальшому система Helsi стала частиною системи Smart  City м.Біла Церква, адже, як було зазначено, система поступово розвиватиметься та включатиме додаткові сервіси, що дасть можливість працювати згідно з вимогами часу та максимально задовольняти потреби пацієнтів.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з роботою системи та використати її на практиці: за допомогою Нelsi. me  був здійснений запис пацієнтів до лікаря та проведення прийому.

Тож аби записатися на прийом до лікаря, потрібно зайти на сайт https://helsi.me та заповнити необхідну форму. У разі, якщо процедуру виконано правильно, система сповістить про це. Системою також буде створено особистий кабінет пацієнта, куди в подальшому будуть заноситися медичні дані, діагнози пацієнта, які поставить лікар, тощо.

Якщо у пацієнта відсутній інтернет та комп’ютер, він може зателефонувати до реєстратури, і в такому разі медичний працівник виконає процедуру електронного запису.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Олександр Русс, медичні працівники, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.