У пошуку нових знань, ідей та мотивації

|  06. 07. 2018

06 липня у Білій Церкві відбувся форум з питань популяризації малого та середнього бізнесу. У рамках міжнародного обміну «See the Game», який триває з 03 до 11 липня ц.р., наше місто відвідав 41 молодий представник таких країн, як Азербайджан, Великобританія, Італія та Україна. Вони – поки що не діючі підприємці, але зацікавлені темою відкриття власної справи. Тож захід мав на меті створення можливостей для обміну досвідом та знаннями, пошуку нових ідей та мотивації для започаткування свого бізнесу.

Організатором заходу виступила білоцерківська громадська організація «Люди» (голова – Дмитро Самарський), яка виграла грант від Erasmus+ та проводить цей молодіжний обмін; співорганізатором – КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Від імені міського голови Геннадія Дикого до присутніх звернуся його радник Микола Антонюк, який наголосив, що в такому древньому місті, як Біла Церква, навчається і працює багато молоді, налагоджено міжнародні зв’язки, діє низка неурядових організацій, які допомагають розпочати власну справу молодим людям. Відмітив, що розвитку підприємництва сприяє і міська влада: відповідні структурні підрозділи та комунальні підприємства Білоцерківської міської ради покликані об’єднати всі зусилля, аби створити належні умови для популяризації малого та середнього підприємництва серед молоді. Також побажав, аби зустріч принесла теплі спогади, плідну співпрацю, гарні враження та нові корисні знайомства.

Під час форуму присутніх ознайомили з діяльністю КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви», а зокрема з одним із її проектів – Школою малого та середнього підприємництва. Випускники цієї школи – молоді підприємці презентували свої бізнес-проекти. Зокрема, це надання юридичних послуг, школи з вивчення іноземних мов, перукарські та комунальні послуги. Були представлені й різні види соціального підприємництва, частка прибутку в якому спрямовується на вирішення соціальних проблем, громадські справи тощо.

Присутні мали змогу поставити спікерам запитання, поспілкуватися у формі «живої бібліотеки».

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.