Ми завжди поруч

|  23. 06. 2018

21 червня було проведено День Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей в 4 мікрорайоні міста.

Основною метою цього заходу було інформування жителів Білої Церкви про весь спектр соціальних послуг, які пропонуються Центром та дотичними організаціями для сімей з дітьми та молоді, і забезпечення максимального наближення соціальних послуг до пересічних білоцерківців. Окрім того, фахівці Центру ставили для себе завдання виявити якомога більше сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують професійної допомоги, безпосередньо за місцем проживання для надання їм необхідної підтримки.

Для першого виїзного Дня Центру було обрано 4 мікрорайон. Програма заходу включила в себе безпосереднє спілкування спеціалістів Центру та служби у справах дітей Білоцерківської міської ради з мешканцями і роз’яснювальні бесіди щодо можливостей цих організацій у наданні соціальних послуг, індивідуальні консультації фахівців із соціальної роботи, психолога і юриста та інтерактивні ігри для дітей навколишніх дворів. Крім цього, в інформаційному наметі всі бажаючі могли отримати спеціальну друковану продукцію з відомостями про місце розташування Пунктів соціального обслуговування населення, координати фахівців із соціальної роботи, до яких можна звертатися в разі необхідності, та переліком напрямків роботи Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

До проведення заходу активно долучилися представники Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з питань насильства.

ПУНКТИ
соціального обслуговування населення
Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

№ Пункту