Білоцерківці вчергове обговорили питання охорони громадського порядку

|  21. 06. 2018

19 червня в м.Біла Церква, вчергове, відбулося громадське обговорення з питань охорони громадського порядку. Цього разу захід було проведено для  мешканців мікрорайону Центральний   у приміщенні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О. Кириленка (вул. Зелена, 21). Обговорення було організовано відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 13 березня 2018 року № 102 «Про затвердження спільного річного календарного плану проведення громадських обговорень з питань охорони громадського порядку у місті Біла Церква на 2018 рік».

На порядку денному обговорень були розглянуті такі питання:

1. Звіт дільничного офіцера поліції про стан правопорядку та злочинності на підконтрольній території.

2. Надання пропозицій та зауважень з питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, присутніми мешканцями.

3. Анонімне анкетування про стан правопорядку, злочинності та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції присутніми мешканцями.

Відповідно до інформації, наданої дільничним офіцером поліції, лейтенантом поліції  Артемом Мельничуком, станом з 01 січня до 01 червня 2018 року, в ході проведення оперативно-розшукових заходів, на дільничному пункті житлового масиву на Критому ринку Білоцерківського ВП №2 ГУНП України в Київській області скоєно 210 кримінальних правопорушень, з яких: 133 - розкрито,  129 особам - вручено підозру, а матеріали направлені до суду.

Найбільш поширеними на території дільниці є наступні правопорушення:

-         за ст.185 КК України – крадіжка;

-         за ст. 190 КК України – шахрайство;

-         за ст. 307 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів;

-         за ст. 309 КК України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів без мети збуту;

-         за ст. 358 КК України - підроблення документів, печаток, штампів чи бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;

-         за ст. 366 КК України – службове підроблення.

Що стосується злочинів, то спостерігається збільшення вчинення дрібних крадіжок, крадіжок з проникненням до житла, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів як з метою так і без мети збуту.

З наркозалежними особами, дільничними систематично проводяться профілактичні бесіди, спрямовані на протидію розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин.

Під час заходу присутні мешканці мали змогу здійснити анонімне анкетування про стан правопорядку, злочинності на території мікрорайону та надати оцінку роботі дільничного офіцера поліції.

Додатково інформуємо, що у відповідності до календарного плану проведення громадських обговорень, затвердженого вищевказаним рішенням, протягом 2018 року такі обговорення відбудуться у мікрорайонах: Леваневського - 25 вересня у ЗОШ № 4 та Таращанський – 20 листопада  у ЗОШ № 22.