На Київщині СБУ проведе масштабне контрдиверсійне навчання

Дата :
2018-06-21

22 червня ц.р. Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у м. Києві та Київській області проведе масштабне контрдиверсійне навчання у межах Богуславського, Миронівського, Рокитнянського та Таращанського районів Київської області за участі підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних сил України та органів державної влади. Служба безпеки України закликає мешканців вказаних районів під час проведення навчань зберігати спокій у зв'язку із зосередженням у окремих населених пунктах спецпризначенців та військових, і з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей. Також звертаємося з проханням дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухо-небезпечними речовинами і мати при собі документи, що засвідчують особу. Навчання проходитимуть у рамках чинного законодавства.

Прес-cектор ГУ СБ України у м. Києві та Київській області