Зі святом Вас, шановні медичні працівники Білої Церкви!

|  15. 06. 2018

Зі святом Вас, шановні медичні працівники Білої Церкви!

«Людина, її життя і здоров'я … визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю»  розділ І ст 3 Конституції України.

Цивільні та військові лікарі, медичні сестри, санітарки, фармацевти та медичні волонтери обрали своїм покликанням рятувати найдорожче – здоров’я та життя людей. Це нелегка і відповідальна, але в той же час дуже вдячна і благородна професія.

Бути медиком - це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними - в усі часи залишаються основними принципами людей цієї професії.

Сердечно вітаю медичних працівників з їхнім професійним святом!

Щиро бажаю Вам, щоб Ваша сумлінна і невтомна праця  приносила радість, щоб все добро, дароване Вами людям примножувалося, а в Ваших домівках завжди був мир, спокій і благополуччя.

З повагою

Білоцерківський міський голова                                                         Геннадій Дикий