Проекти Громадського бюджету 2017 – реалізовуються!

|  23. 05. 2018

Уже другий рік поспіль білоцерківці мають можливість подавати проекти для реалізації за рахунок Громадського бюджету.

І поки триває прийом нових ідей, реальністю стають проекти Громадського бюджету 2017.

У загальноосвітній школі №22 відремонтовано приміщення для шкільного радіомовлення «22ФМ» та вже майже готовий «Сучасний хімічний кабінет»

Галина Кучма, директорка ЗОШ №22, розповіла  про те, що школярі з нетерпінням очікують нового навчального року, щоб скористатися і «Сучасним хімічним кабінетом» і «Шкільним радіомовленням». Вони теж приклали немало зусиль задля того, щоб ці проекти перемогли, а, як відомо, ніщо не цінується так, як те, що зробив власноруч.

«Неймовірна нагода втілити мрії дітей з користю для всього міста. Ми обов’язково скористаємось нею ще не раз, бо надзвичайно багато наших школярів мають ідеї, які можливо реалізувати  саме за допомогою «Громадського бюджету», -     зазначила Галина Віталіївна.

ЗОШ №5 минулого року виборола перемогу також одразу по двом проектам: «Інтерактивний паркан» та «Інтерактивна екозона». Ідея першого проекту полягала у тому, щоб покращити зовнішній вигляд території поблизу школи і разом прикрасити паркан кольоровими малюнками на загальноосвітню, патріотичну та розвивальну тематику. Роботи наразі у самому розпалі. Паркан вже відремонтовано, нові ворота прикрашені 3Д малюнком у вигляді розгорнутої книги, на одній із сторінок якої написані рядки з державного славня, а інша - повідомляє про те, що гості входять на територію саме школи № 5. Відразу за воротами, на білосніжному тлі, яскравими кольорами зображено необхідну школярам інформацію: правильні наголоси у складних словах, телефони екстренних служб, математичні формули.

Ольга Садаєва, директорка  ЗОШ№5, розповіла про те, як школярі підтримали ідею проекту  та агітували своїх знайомих голосувати за нього. «Такі проекти розвивають громадянське суспільство, діти з шкільного віку розуміють свою відповідальність і причетність до життя міста. Другий прект-переможець «Інтерактивна екозона», буде реалізовуватись уже влітку, коли діти будуть на канікулах»,- повідомила Ольга Іванівна.

Зараз на масиві «Піщаний» працює техніка та проводяться підготовчі роботи. Небайдужі мешканці вирішили не чекати, коли до них дійде черга по благоустрою території і самі подали проект «Наша Алея». Як результат, отримаємо нову комфортну зону відпочинку для жителів та гостей масиву.

Усього в минулому році перемогли 12 проектів. Одні проекти вже на завершальній стадії, решту почали реалізовувати. Всі вони стануть реальністю уже в цьому році.

Громадський бюджет це дієвий інструмент. Маючи бажання ви можете проводити необхідні місту і вам зміни вже зараз. Тим більше, що цього року міська влада збільшила суму на втілення мрій і ідей білоцерківців. І тепер вона складає аж 7.2 млн грн. А значить більше можливостей для фантазії та ентузіазму. Дійте, час ще є! Прийом проектів триває до 31 травня.

Фотографії до новини: тут