Відбувся чемпіонат України з велоспорту

|  14. 05. 2018

09-12 травня відбувся чемпіонат України, відкритий чемпіонат Київщини з велоспорту на шосе, до Дня Великої Перемоги. Змагання проводилися на автошляхах і вулицях м. Біла Церква, сіл Білоцерківського та Сквирського районів. Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури і спорту КОДА та Федерації велоспорту Київщини.

У змаганнях взяли участь понад 240 спортсменів України та гості з Білорусії. Велосипедисти КЗ КОР «Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту» здобули більшість медалей чемпіонату України.

У церемонії нагородження, що відбулася 12 травня, взяв участь народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який привітав усіх присутніх, та побажав подальших успіхів і високих спортивних досягнень.

Варто відмітити впевнені перемоги велосипедистів Богдана Мусієнко, Ростислава Черниша, Романа Дешко, Артема Теслера та Олексія Касьянова. Юні дівчата Софія Шевченко, Сніжана Фарщук, юніорка Яна Линник та юнак Андрій Мовчан не залишили медальних шансів дорослим спортсменам України. Всього було вручено 43 медалі, з них 19 - золотих!

Дані змагання проводяться вже 28-й раз і є пропуском для спортсменів до спорту вищих досягнень та перевіркою їх функціонального стану при підготовці до чемпіонатів Європи та Світу. Щоденно до пам’ятників Воїнів Великої Перемоги покладалися квіти від учасників змагань.

У заході взяла участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько.

Фотографії до новини: тут