Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує: Кому повторно потрібно подати документи на переоформлення субсидії ?

Дата :
2018-05-14

З 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

У зв’язку з введенням нових правил, деяким категоріям громадянам потрібно буде звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради та повторно подати Заяву і Декларацію для переоформлення субсидії на наступний неопалювальний сезон (з травня  по вересень 2018 року):

• орендарям житла;
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • тим сім’ям, яким субсидію було призначено за рішенням комісії не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;
  • тим домогосподарствам, члени сім’ї яких не зареєстровані за однією адресою домогосподарства (наприклад, якщо у житловому приміщенні зареєстровані дружина та двоє дітей, а чоловік зареєстрований за іншою адресою, то такій сім’ї необхідно буде декларувати доходи всіх членів сім’ї - дружини, неповнолітніх дітей та чоловіка).

Нові форми Заяви та Декларації розміщені на сайті управління соціального захисту населення за адресою http://uszn.org.ua

Також безпосередньо бланки можна отримати у спеціалістів в місцях прийому документів для призначення субсидій, а саме:

·    в «єдиній приймальні громадян» управління соціального  захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, буд. 14 (дні та години прийому: понеділок-пятниця з 8.30 год. до 17.00 год.);

·  в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах міста Біла Церква за адресами:

- вул. Підвальна, 28 (приміщення КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1», дні та години прийому: понеділок, середа, пятниця з 8.00 год. до 17.00 год.);

- вул. Леваневського, 34 (приміщення КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7» дні та години прийому: понеділок, середа, пятниця з 8.00 год. до 17.00 год.).