«Омріяна, оспівана, єдина…»

|  21. 04. 2018

19 квітня 2018 року в Палаці культури ВАТ «Росава» відбулося Гранд-шоу під назвою «Омріяна, оспівана, єдина…» колективів-ювілярів Білоцерківської школи мистецтв № 5.

На святі зі словами вітань до присутніх звернувся секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, який за дорученням міського голови вручив подяки та квіти викладачам школи. Свої вітання та побажання висловили також депутат міської ради Володимир Вовкотруб, начальник відділу культури і туризму Юлія Ковальська, начальник управління освіти та науки міської ради Юрій Петрик та інші почесні гості.

Була щиро вражена рівнем професійності, артистизму та неймовірною віддачею учнів та викладачів школи мистецтв № 5,  учасників колективів привітала виконуюча обов’язки директора Київського обласного центру народної творчості, Заслужений майстер народної творчості України, кавалер ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Тамара Негода, яка вручила нагороди викладачам школи - грамоти та подяки управління культури, національностей та релігій КОДА та  національної Всеукраїнської музичної спілки.

Святкову атмосферу глядачам дарували:

- народна капела бандуристок «Україночка» - 25 років – художні керівники - Раїса Томащук та заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук;

- народний вокальний ансамбль «Юр’ївські вечорниці» - 20 років – керівник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук;

- хореографічний колектив «Ексклюзив» - 15 років – керівник - Марина Вишнівська, концертмейстер Раїса Однорог;

- ансамбль бандуристів «Куліш» - 5 років – керівник - Василь Олексієнко;

- концертмейстер Олег Роговенко, ансамбль бандуристок «Горлиця» - 5 років, керівники - Олена Турчанович та Лариса Лобунець;

- чоловічий вокальний ансамбль «Росичі» - 5 років – керівник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук, концертмейстер Олег Кирилков;

- фольк-гурт  «Слов’янські забави» - 5 років, керівник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук, концертмейстер - Олег Кирилков, хореограф-постановник - Віта Поліщук.

Живий звук, динамічне художнє освітлення в залі, відеоряд, який супроводжував кожен концертний номер, ще більше надавав яскравості та неповторності кожному номеру святкової програми.

Творчих злетів і нових мистецьких задумів всім творцям і їхнім учням. Віват усім учасникам Гранд-шоу!

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини: тут